Domowa Historia

Skąd wzięło się Domowe SPA? Wiadomo, z domu.

Domu pełnego ziół, rodzinnych receptur i pasji. Tam nauczyliśmy się, że dobre znaczy proste.

Prosto z gór

Domowe SPA to kilka osób, jedno piętro domu i niezliczone ilości ziół, olei i ekstraktów, z których mieszamy coraz to nowe cuda.

Nasza maleńka manufaktura działa zaledwie od końca 2019 r., a już mamy stałe klientki! Dziękujemy wam!

Wszystko, co potrafimy i czym się chcemy podzielić, pakujemy w słoiczki i z radością rozsyłamy po całej Polsce, od nas aż do morza.

Prosto z natury

Mieścimy się w Jaworzu, przepięknej miejscowości w Beskidzie Śląskim. Mamy tu doliny, potoki, lasy i łagodne góry, czyli wszystko, co trzeba, by zyskać inspirację do produkcji naturalnych kosmetyków.

Ze względu na powietrze i odkryte w XIX wieku źródła wody bogate w sole jodo-bromowe gmina Jaworze znana jest z walorów uzdrowiskowych.

Część tej wyjątkowej atmosfery zamykamy w każdym produkcie naszego Domowego SPA :-)

Prosto z serca

Ważna jest dla nas natura, piękno i zadowolenie klienta. Chcemy, by te trzy elementy były u nas nierozłączne. Troszczymy się zarówno o środowisko naturalne, jak i o jakość każdego oferowanego produktu.

Dlatego za każdym razem, gdy otwierasz przesyłkę z kosmetykami z Jaworza, możesz być pewna, że przygotował je ktoś, kto Cię naprawdę lubi.

 
 

Takie właśnie jest Domowe SPA. Dość zwyczajne, ale właśnie to jest w nim nadzwyczajne. Tacy chcemy być.


Prosto do nas - napisz!

Jeśli chcesz się przekonać, że to wszystko prawda, kup nasz produkt, podziel się opinią lub po prostu napisz do nas. Może być o pogodzie albo o pomyśle na nową linię kosmetyków... albo o czymkolwiek.

Kontakt →


Możesz też:

Poznać naszą Deklarację Przyjaźni →


lub:

Przejdź na stronę główną i poznaj naszą ofertę →

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl